AKTUALITY

Čtyři nové šablony

Čtyři nové šablony

16.9.2012

Doplnili jsme 4 nové šablony a na dalších deset se můžete brzy těšit. Během následujícího měsíce je budeme postupně přidávat. Šablony budeme také neustále doplňovat o nové a nové.…

První šablony k dispozici!

14.9.2012
První šablony k dispozici! Vyberte si v sekci Přehled šablon. Tyto naše šablony jsou vhodné obzvlášť pro realitní kanceláře, protože již obsahují moduly pro zobrazení nemovitostí na internetu…

Nové stránky ReeGO SYSTEM

12.9.2012

Kancelářím, které se těšily, přinášíme dobrou zprávu, zprovoznili jsme nové internetové stránky rodiny ReeGO produktů, ReeGO SYSTEM. Naleznete zde informace o našem redakčním systému…

Vyberete si vzhled z desítek předpřipravených šablon.

Ihned po přihlášení do systému máte na výběr z několika desítek šablon, které průběžně doplňujeme o nové. Výběr šablon je prezentován náhledovým obrázkem a tlačítkem [Prohlédnou šablonu webu], které vás přesměruje na funkční web, který je vytvořen příslušnou šablonou a tak si můžete s reálu prohlídnout, jak by mohl vypadat váš nový web.

Vytvořte si vlastní internetové stránky za 5 minut!

Poté, co si prohlédnete šablony a vyberete tu, která vám nejvíce vyhovuje, kliknete na tlačítko [Přidat web] u této šablony. V tom okamžiku se Vám vygeneruje zcela nový web se vzhledem zvolené šablony a strukturou všech modulů podle zvolené šablony.

Jste ihned na vlastní doméně a ihned on-line.

Takto vytvořený web již lze prohlížet na internetu pod internetovou adresou, která byla automaticky po vytvoření webu přidělena univerzální a kterou si můžete v administraci nebo v redakčním systému nastavit vlastní, např. mojekancelar.cz. Pro podrobný postup nastavení internetové adresy (neboli domény) postupujte dle návodu v sekci Nápověda.

Do šablony si sami umístíte vlastní texty.

Dále budeme chtít ve vytvořeném webu měnit obsah nebo přidávat obsah. Redakční systém ReeGO SYSTÉM obsahuje řadu běžně známých modulů pro práci s textem, obrázkovou galerií, modul příspěvky, aktuality, modul pro menu, kontaktní formulář, fulltextové vyhledávání, běžně známý modul s WYSIWYG editorem a také moduly pro realitní weby, které jsou úzce spojeny s ReeGO REAL, jako např. výpis nabídky, detail nabídky, náš tip, nejnovější nabídky, kontakty makléřů atd. Tyto moduly pomocí tažením myši (drag and drop = táhni a pusť) můžete vkládat do prázdné stránky nebo přidávat mezi ostatní moduly ve stránkách a tyto moduly můžete poté editovat. Každý nově vytvořený web už obsahuje několik funkčních stránek, které jsou poskládané z těchto modulů a které jsou naplněny demonstračním textem a jednoduše už můžete pouze změnit obsah těchto textů za své vlastní. Veškeré úpravy je možné provádět přímo ve stránce a hned vidět výsledek.

Šablony webů si snadno přizpůsobíte svým představám.

Takto vytvořený web již lze prohlížet na internetu pod internetovou adresou, která byla automaticky po vytvoření webu přidělena univerzální a kterou si můžete v administraci nebo v redakčním systému nastavit vlastní, např. mojekancelar.cz. Pro podrobný postup nastavení internetové adresy (neboli domény) postupujte dle návodu v sekci Nápověda.

Zřizujete-li si webové stránky, můžeme vám pomoci se vším, co k tvorbě potřebujete:

Grafické služby

Profesionální návrh designu webových stránek, návrh firemního loga včetně manuálu grafiky, fotograf

Rádi byste měli svoje stránky ve vizuálním stylu svojí společnosti a navržené na míru přímo vašim potřebám? Zkuste svoje představy zkonzultovat s naším zkušeným týmem grafiků a programátorů, kteřá Vám dodají celý web „na klíč“, připravený přímo v redakčním systému ReeGO SYSTEM, takže si jej pak budete snadno udržovat sami.

Chci více informací

Právní služby

Poskytujeme právní služby pro registraci značky na patentovém úřadě

Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci.

Chci více informací

Webhostingové služby a mailhosting

Každé internetové stránky musí být umístěny na nějakém serveru. Nabízíme webhostingové služby a samozřejmě také hosting e-mailů. Uživatelé ReeGO REAL/ReeGO24 mají základní služby zdarma.

Chci více informací

Registrace a správa domén

Ať už využijete některou z našich šablon, nebo si postavíte internetové stránky  zcela sami, nemusíte se starat ani o registraci, ani o správu Vaší domény. Všechno zařídíme za Vás.

Chci více informací

Zviditelnění stránek a optimalizace SEO

Sebelepší stránky jsou Vám k ničemu, pokud vám na ně nechodí návštěvníci. SEO optimalizace je optimalizace stránek pro vyhledávače tak, aby vaši potenciální zákazníci při vyhledávání našli právě vaše stránky a nikoliv stránky konkurence.

Chci více informací

Převod starého webu

Internetové stránky máte, nechcete je měnit, ale přesto byste si je rádi spravovali sami pomocí ReeGO SYSTEM? Nabízíme Vám převod Vašich stávajících stránek do našeho redakčního systému.

Chci více informací