AKTUALITY

Čtyři nové šablony

Čtyři nové šablony

16.9.2012

Doplnili jsme 4 nové šablony a na dalších deset se můžete brzy těšit. Během následujícího měsíce je budeme postupně přidávat. Šablony budeme také neustále doplňovat o nové a nové. Nechcete-li stránky ze šablony, nezapomeňte, že v ReeGO SYSTEM si s minimálními technickými znalostmi můžete vytvořit internetové stránky zcela sami!

První šablony k dispozici!

14.9.2012
První šablony k dispozici! Vyberte si v sekci Přehled šablon. Tyto naše šablony jsou vhodné obzvlášť pro realitní kanceláře, protože již obsahují moduly pro zobrazení nemovitostí na internetu a jsou propojeny s realitním systémem ReeGO24. Administrátorům kanceláří v ReeGO24 je zřízen uživatelský účet v redakčním systému automaticky a každá kancelář si v rámci libovolného tarifu ReeGO24 může vytvořit jedny www stránky k libovolnému účelu. Pracujete v jiném oboru? Nevadí, naše šablony…

Nové stránky ReeGO SYSTEM

12.9.2012

Kancelářím, které se těšily, přinášíme dobrou zprávu, zprovoznili jsme nové internetové stránky rodiny ReeGO produktů, ReeGO SYSTEM. Naleznete zde informace o našem redakčním systému ReeGO SYSTEM. V nejbližší době přidáme podrobný ceník služeb, ceník hostingu a podrobný návod k obsluze redakčního systému. Uživatelům realitního systému ReeGO24 nabízíme informace a rady, jak si zprovoznit internetové stránky, které mají v rámci licence ReeGO24 zdarma. Podívejte se jak vypadají…

Zřizujete-li si webové stránky, můžeme vám pomoci se vším, co k tvorbě potřebujete:

Grafické služby

Profesionální návrh designu webových stránek, návrh firemního loga včetně manuálu grafiky, fotograf

Rádi byste měli svoje stránky ve vizuálním stylu svojí společnosti a navržené na míru přímo vašim potřebám? Zkuste svoje představy zkonzultovat s naším zkušeným týmem grafiků a programátorů, kteřá Vám dodají celý web „na klíč“, připravený přímo v redakčním systému ReeGO SYSTEM, takže si jej pak budete snadno udržovat sami.

Chci více informací

Právní služby

Poskytujeme právní služby pro registraci značky na patentovém úřadě

Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci.

Chci více informací

Webhostingové služby a mailhosting

Každé internetové stránky musí být umístěny na nějakém serveru. Nabízíme webhostingové služby a samozřejmě také hosting e-mailů. Uživatelé ReeGO REAL/ReeGO24 mají základní služby zdarma.

Chci více informací

Registrace a správa domén

Ať už využijete některou z našich šablon, nebo si postavíte internetové stránky  zcela sami, nemusíte se starat ani o registraci, ani o správu Vaší domény. Všechno zařídíme za Vás.

Chci více informací

Zviditelnění stránek a optimalizace SEO

Sebelepší stránky jsou Vám k ničemu, pokud vám na ně nechodí návštěvníci. SEO optimalizace je optimalizace stránek pro vyhledávače tak, aby vaši potenciální zákazníci při vyhledávání našli právě vaše stránky a nikoliv stránky konkurence.

Chci více informací

Převod starého webu

Internetové stránky máte, nechcete je měnit, ale přesto byste si je rádi spravovali sami pomocí ReeGO SYSTEM? Nabízíme Vám převod Vašich stávajících stránek do našeho redakčního systému.

Chci více informací