Vyberte si!

Zde najdete přehled všech šablon, které můžete využít k vytvoření svých stránek. Kliknutím na odkaz u každé šablony si ji můžete šablonu prohlédnout přímo na internetu. Šablony neustále přidáváme.

 
Marie
Šablona je vhodná pro:Realitní kancelář
Jedná se o zcela validní a plně responzivní internetové stránky, navržené pro realitní kanceláře. Klienti si mohou pomocí našeho redakčního systému jednoduše měnit veškerý obsah, nebo třeba i barvu celého webu, dle libosti.
Šablonu používá5zákazníků
Prohlédnout šablonu: marie.reego.cz
web-tumb
Veronika
Šablona je vhodná pro:Realitní kancelář
Veronika
Šablonu používá1zákazník
Prohlédnout šablonu: customer1445.soundpro.cz
Kaylie
Šablona je vhodná pro:Realitní kancelář
Kaylie
Šablonu používá1zákazník
Prohlédnout šablonu: customer1755.soundpro.cz


Zřizujete-li si webové stránky, můžeme vám pomoci se vším, co k tvorbě potřebujete:

Grafické služby

Profesionální návrh designu webových stránek, návrh firemního loga včetně manuálu grafiky, fotograf

Rádi byste měli svoje stránky ve vizuálním stylu svojí společnosti a navržené na míru přímo vašim potřebám? Zkuste svoje představy zkonzultovat s naším zkušeným týmem grafiků a programátorů, kteřá Vám dodají celý web „na klíč“, připravený přímo v redakčním systému ReeGO SYSTEM, takže si jej pak budete snadno udržovat sami.

Chci více informací

Právní služby

Poskytujeme právní služby pro registraci značky na patentovém úřadě

Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci. Všechny nabídky a poptávky, které jsou v síti, jsou aktuální a primárně určeny ke spolupráci.

Chci více informací

Webhostingové služby a mailhosting

Každé internetové stránky musí být umístěny na nějakém serveru. Nabízíme webhostingové služby a samozřejmě také hosting e-mailů. Uživatelé ReeGO REAL/ReeGO24 mají základní služby zdarma.

Chci více informací

Registrace a správa domén

Ať už využijete některou z našich šablon, nebo si postavíte internetové stránky  zcela sami, nemusíte se starat ani o registraci, ani o správu Vaší domény. Všechno zařídíme za Vás.

Chci více informací

Zviditelnění stránek a optimalizace SEO

Sebelepší stránky jsou Vám k ničemu, pokud vám na ně nechodí návštěvníci. SEO optimalizace je optimalizace stránek pro vyhledávače tak, aby vaši potenciální zákazníci při vyhledávání našli právě vaše stránky a nikoliv stránky konkurence.

Chci více informací

Převod starého webu

Internetové stránky máte, nechcete je měnit, ale přesto byste si je rádi spravovali sami pomocí ReeGO SYSTEM? Nabízíme Vám převod Vašich stávajících stránek do našeho redakčního systému.

Chci více informací